Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2643 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/07/2019 16:23

12,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 120 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Golf 6

Shes veturen Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE
2012
120.000 km (te garantuara)
Te gjitha serviset e kryera ne Porsche Kosova
Dritat LED
Pullat ne vollon F1
DSG

Siguria dhe komoditeti


  •  Kompjuter

  •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit