Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 959 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/07/2019 21:06

18,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 112 000 KM

Shes Veturen Passat Cc

Passat CC 2.0 në shitje, i prodhuar në mes te vitit 2013. Ngjyra e veturës është e bardhë, vetura ka shumë tipare extra full opsion si psh ; Automatic DSG, ulesët më nxemje, ulëset shumë komode dhe të bukura, ngjyrë ari, gjithashtu ulëse të mbeshtjellura me lekurë brenda. Vetura posedon edhe Navi. Shpejtesite i ka edhe në timon. Vetura gjithashtu i posedon opsionet sport dhe comfort në DSG ndrrues, vetura posedon gjithashtu stabilizues në rruge te rreshqitshme. A controll si dhe ndalet ne samafor për kursim ekonomik. Vetura ka 177 PS , ajo ka edhe xhama elektronik me sensora, pasqyra me kamerë para dhe pas. Vetura ka reth 112.000KM dhe është edhe doganuar më ato kilometra. Ka doganë të paguar në Kosove(4500euro) dhe tash e 2 javë gjendet në Kosovë. I'a vlen të thuhet s'e gjendja e vetures është perfecte. Për info te tjera mund të na kontaktoni ne viber +38349334714.
Qmimi:18.700€.

Shpërndaje:

Veturat e fundit