Vetura në shitje BMW 520

Kjo veture ka pasur 845 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/07/2019 16:33

15,000 EUR
14,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 520d 2.0 Automatik (sport-comfort)

BMW 520d 2.0 Automatik (sport-comfort, 184ps)
Veture me 5 ulese, E zeze metalike, Vetura posedon 2 qelesa intelegjent (Start - Stop),
Navigacion, Radio, USB, AUX, CD, Bluetooth, Media, ESP, Tempomat, Airbag,
Kontrolli i radios ne Timon, Senzore shiu, Klime dy zonale, Karrikat me regullim elektrik,
Mbylje dhe hapje qendrore, posedon liber te servisit dhe eshte ne gjendje perfekte.


Shpërndaje:

Veturat e fundit