Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 77 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/07/2019 17:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 188 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 7 1.6 TDI

VW Golf 7 1.6 TDI - Automatik - DSG -
Viti - 06/2015
81 KW / 110 PS
Vetura me Dogan ( RKS )

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit