Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 907 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/07/2019 22:06

4,516 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1896 cm³ 237 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 1.9

Shitet Golf 4 TDI, pa asnje te kuqe. Viti 2002. I regjistruar. Vaj dhe filter posa jane nderruar per 10 000 km. Klima funksionale. Goma te reja. Hargjime te vogla. Mjaft rehat dhe komod ne vozitje. Çmimi eshte i panegociushem, 4516 euro. Nese mendoni me ble kete veture nen kete çmim mos thirrni. Çmimi eshte fiks. Per info ne tel.viber 044 284264.


Shpërndaje:

Veturat e fundit