Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 650 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/07/2019 12:46

11,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Audi Q5

Shitet Audi Q5 Automatik,3.0 Tdi,Quattro,Viti i prodhimit 2009,Automatik,Tiptronik (F1),Timonin me komand,Tempomat,Distronik,Klimatronik 2 zonale,Uleset me nxemje,Navigacion,Xhamat me rrym,Pashqyret elektronike,Panoram,Parking senzora,Senzor shiu,Zgjedhje e vozitjes,Auto,Dynamic,Comfort,Sport,Led,Perpara dhe mbrapa,Xenon bixenon,etj.I sa po ardhur nga Gjermania,Pa Dogan.Tel:045 972-363.


Shpërndaje:

Veturat e fundit