Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 67 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/07/2019 22:05

4,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen vw caddy

Shes veturen pickup caddy viti i prodhimit 2010 me liber te servisit.
I sapo ardhur nga Suedia
Servisi i fundit 03.07.2019

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit