Vetura në shitje Peugeot 3008

Kjo veture ka pasur 231 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/07/2019 21:03

8,490 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


9,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 3008 – 1.6 HDI - Automatik

Peugeot 3008 – 1.6 HDI, 110 PS Viti i prodhimit 2010, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homologuar Gjendja shum shum e mire mekanike dhe vizuele.

Vetura ka te kaluara 198000 KM, me liber servisi e garantuar.
Opcionet –Automatik, Navigacion, Panoram, Ulset lekur me ngrohje, KlimaTronik dy zona funksionale edhe per ulset e pasme, Senzora parking mbrapa, Radio CD + AUX ,SD Card, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik e shume opcione tjera .
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869 Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI


Shpërndaje:

Veturat e fundit