Vetura në shitje Audi Q7

Kjo veture ka pasur 216 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/07/2019 12:40

9,290 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


10,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 227 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi Q7 3.0 TDI

Audi Q7 3.0 TDI viti i prodhimit 2007

Opcionet – AUTOMATIK Kamer mbrapa, Navigacion me qasje ne Kosove, Dritat Xenon,Ulse Sport dhe me ngrohje lekur dhe me rregullim , KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio 7 CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura 20 coll,Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik e shume tjera opcione . Cmimi – me marrveshje,
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI


Shpërndaje:

Veturat e fundit