Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 740 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:56:06

19,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 184 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Audi Q3

Shes Veturen
Audi Q3
2.0 Tdi
Disel
Viti 2014
Automatik / tiptronik
S-Tronic
Klim dy zonale
Navi
Bord kompjuter
Komanda n’tmon
Shpejsi n’timon
Karrika lekur
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
Pasqyre me rrym
Pasqyre me nxemje
Tempomat
Quatro
Canzora para dhe mrapa
Lleda
Xenon
Bi xenon
Hellogenga
Airbag
Abs
Asr
Esp
Ne gjendje shum te mir teknike


Shpërndaje:

Veturat e fundit