Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 327 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2019 15:53

13,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


15,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A5 3.0 TDI shitet urgjent

Shitet Audi A5, S line. Salloni lekures, interieri i zi, karrikat me nxemje, navi, tempomat, parking senzorat, gjamat me folie, 19 col felgat...dhe te tjera.

Shtija esht urgjente. Cmimi i negociueshem.

Vetura gjindet ne Ks.

Kontakti wap,viber ose nr.tel.(045 413 756)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit