Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 1010 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/07/2019 21:06

13 EUR
13,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 130 000 KM

Mercedes E-class

Shes Mercedes E-class, jam pronar i ( I parë),me libër servisi dhe me garancion!

Shpërndaje:

Veturat e fundit