Vetura në shitje Renault Megane

Kjo veture ka pasur 174 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/08/2019 09:30

5,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 213 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Megane

@Auto Sallon RAÇI
Shitet Renault Megane 1.5 Dizel
Viti i prodhimit 2010
Me Dogan dhe Homologim
Qmimi: 5.400 Euro
Tel:044777560,049677888


Shpërndaje:

Veturat e fundit