Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1217 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/08/2019 00:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen VW Golf VII Rline 2.0 bluemotion edition limited

VW Golf Vll Rline 2.0 TDI Bluemotion I VETMI NE KOSOVË (Limited Edition 40) Sound System , Keyless , Distronic .
Vetura posedon : Klimatronik dy zonale , Ulse Rline lekur me nxemje , Automatik tiptronic , Navigacion i madh multifunksional , Drita led ne dyer , Senzora parkimi para,anash 360 shkall , Start-Stop , Eco systemi -fiket ne semafora , Senzor te shiut ,Sistem te paralajmrimit te rrezikut ,Vetparkim para ,mrapa , Kamera para mrapa , Distronik , Sound System Fabrikisht , Shpejtesi ne timon (F1) , Hapje , Finger print , mbyllje pa qels (keyless) , Sistemin auto hold , Xhamat e erresuar fabrikisht si dhe akustik , Tavanin e zi ,Pasqyre vetepalosese , Dritat robotike me senzor , Fellne 18 fabrikisht me goma te reja Barum si dhe posedon edhe shum te tjera extra . Vetura ka regjistrimin e parë ne ks , ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike .Librat e servisit , serviset janë të kryera me rregull . Pres vetem bleres serioz .Ndrrim nuk bejmë


Shpërndaje:

Veturat e fundit