Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 250 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:18:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 187 431 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

WW Tiguan

Shitet WW Tiguan R-Line DSG 2.0 me dogan dhe homologim me liber servisi dy qelsa full opsione ne gjendhe perfekte


Shpërndaje:

Veturat e fundit