Vetura në shitje Mercedes-Benz C 320

Kjo veture ka pasur 777 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/08/2019 16:12

12,500 EUR
12,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 191 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES BENZ C320

Shitet mercedesi ne gjendje perfekte pa asnje defekt regjistrimi deri ne vitin 2020 te mujit 8 me klm te garantuara me servise te kryme motorin V6 224Ps fuqi dritat xenon te bardha karrikat lekur e zez me nxemje me navi radio ram cd6 copa bloutoth e ardhur qe nje vit e gjysem nga zvicra vetura posedon dy pal fellga te veres siq i shihni ne foto dhe te dimrit fellga te veta te fabrikes me goma dimri per informata me shum kontakt ne tel 045364442 qmimi i diskutushem


Shpërndaje:

Veturat e fundit