Vetura në shitje Mitsubishi Outlander

Kjo veture ka pasur 246 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 08:49:18

6,950 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 183 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mitsubishi Outlander 2.2 Dizell 4x4 Automatik 2010

Shitet dhe nderrohet
Mitsubishi Outlander
2.2 Dizell 4x4 Automatik
Viti 11.2010
Sapo ardhur nga Zvicrra
Me liber servisi 179.000
Gjendje extra te mir
Prishtine Informata
Facobool Auto CH
Follow Instagram
+383 (044) 207 526
+383 (049) 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit