Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 270 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/08/2019 11:30

5,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 217 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen c3 1.6 Hdi

Shes veturen ne gjendje shum te rregullt
Vetura ka regjistrim edhe nje vit deri ne korrik vitin e ardhshem.
Viti prodhimit dhjetor 2007 /i dalun trafik shkurt 2008
Model 2008
Karrika nxemje
Xhama me pull
Tempomat
Ac
Gumat te dimrit
Liber te servisit me te gjitha vulat
Rripin e motorrit te ndrruar
Kushnica dhe diska te reja
Kilometrat e garantuara te interesuarit mund ta kontrollojn kudo.
Ventura eshte 1.6 /109 kuaj fuqi.
Te interesuarit te kontaktojn ne viber ne nr +38649273188


Shpërndaje:

Veturat e fundit