Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 115 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/08/2019 10:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 195 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW POLO 1.6 TDI COMFORTLINE BLUEMOTION / 2010 🇩🇪

SHITJE DHE ME LEASING (KREDI)

Auto Salloni Dreni SH.P.K
📞 +383 (0) 49 367-466
📍 Dragodan / Prishtinë
📩[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit