Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1042 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:27:00

8,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat Tdi Sel

Shitet vetura Passat Tdi Sel
Vetura është e importuar nga amerika
Ne gjendje perfekte me libra servisi
Vetura si shihet dhe ne Foto është full extra
Per me shum kontakt:


Shpërndaje:

Veturat e fundit