Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 391 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/08/2019 20:24

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Ibiza 1.9 TDI 2009

Shes Seat Ibiza 1.9 TDI
Viti i prodhimit 2009
Vetura osht ngjendje perfekte , nuk ka nevoj per asnje investim , me rryp tndrrum, diska , servisin e kryer ...
Posedon Klim, mbyllje qendrore , komanda ntimon, fellne te reja etj..
Per info : 045 444 834 045 649 469

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit