Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1079 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/08/2019 19:03

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pasat 3c 1.9 ni bregasni

Shes pasat 3c 1.9 dizel ni bregasni viti 2007, ne gjendje shum te mir Tip top, shume i paster mbrenda edhe jasht. Ka pulla ne vollan, tempomat, pasqyret me rrym, klimatronik, ska nevoj per asnje investim. Kerri ska asni defekt dhe perkthimi i menjhershem.Shpenzimet ne rruge qel 5 Litra. Ne qytet 6.5 - 7.5 Litra. Te kombinuare (qytet - rruge qel) 6Litra
Telefoni : +38344 480 489
Viber: +38344 480 489


Shpërndaje:

Veturat e fundit