Vetura në shitje BMW 730

Kjo veture ka pasur 283 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 14:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes BMW 730

Shes BMW 730
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, e regjistruar dhe servisimi i sapo bere.
Per me shume informata ju lutem me kontaktoni ne 045 892 793 (viber)


Shpërndaje:

Veturat e fundit