Vetura në shitje Opel Zafira Tourer

Kjo veture ka pasur 70 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:04:55

16,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 90 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Zafira Tourer 2.0CDTI 2016 Automatik

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI
Viti i Prodhimit: 05/2016.
Ngjyra: FLIPCHIP Metalik.
Model Drive+
5 Dyer/7 ulëse.
Motori: 2.0 DTJ (96 KW/130 HP)
Dizel 1998 ccm3
kilometra te kaluara: 90.000
Servisi i fundit i bere: qershor 2019
Me liber servisi dhe pronari i parë
Vetura e mbajtur rregullisht ne garazhë.
Pa defekte, pa gervishje.

Automatik (6 shpejtesi).
LED dritat e parme + Bi-xenon fara me fshisa.
LED dritat e pasme.
Park asistant përpara dhe prapa.
Kamera për parking prapa.
Retrovisor (dyngjyresh)
Ngrohje Elektronike e psqyreve te jashtme.
Dorëzat në ngjyre te vetures.
Dritat e mjegulles para/pas
Xhamat e pasme me ngjyre.
Timon lekire me tre krahe
Dy fioka te ndara (njera e kamufluar sikur airbag)

Karriget konfore (J2O)
Radio Intellink 600 me ekran kolor te madh 7 inch. bluetooth, line in, USB.
Mikrofon per telefon
Kamerat ne retrovizor për drita automatike të gjata/të shkurta (ben rregullimin vete).
Kamera ne retrovizor per aktivizimin vetanak te fshisave (rain mode).
Mbullje qendrore me alarm.
Bllokada elektronike e motorit
Asistence per nisje ne tenalteze.

Klime Automatike dyzonale
Kontrollat ne Timon (lajmrimi ne telefon. tempomati, limiteri, radio...)

6 zmadhues , ABS, ESP, Freni i dores klasik.
Fellne te Aluminit 17 x 7.0
4 Gomat Michelin te Veres 225/50 R17 - 94 V
4 Goma Dimrit Dunlop

7 vjet garancion te shtuar (deri ne vitin 2023)
Full Kasko deri ne Qershorë 2020.


Ju lutem vetem blerës serioz,makina e verifikuar e garantuar pronari i parë, nuk bëjë nderrime.

ÇMIMI 16,900€ (i diskutueshem)


Shpërndaje:

Veturat e fundit