Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 131 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 18:25:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 299 999 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat 3C

Passat 3C 2.0TDI viti 2008 Automatik vetura posedon butona me timon klim senzor pargingu pare dhe mas karrikat me nxemje RKS
Per me shum jnfo +38344799710


Shpërndaje:

Veturat e fundit