Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 512 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:23:46

7,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf VI 2.0 tdi Navigacion Highline i Doganuar

Shitet vetura e tipit VW Golf 2.0 tdi modeli Highline i Doganuar

Vetura posedon Klimatronik,Navigacion,Senzora te parkimit para dhe mbrapa,Goma te modelit Michelin,Board kompjuter,Abs,Servo,Esp,Vollan multifunksional,Auto telefon me blue tooth,Radio CD MP3 touch screen,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me dirigjues,Air bag,Drita Hallogenka per mjegull,Shmigavca ne pasqyre,Retrovizor me senzor per drita te gjata,Kuken fabrikisht etj etj

160000 Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZ9W909664

Nuk eshte e aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Qmimi i volitshem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit