Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 106 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 21:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 153 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet golf 6 viti 2009

Shitet golf 5 viti 2009 km 154000 me libra te servisi te gjitha serviset
Tel:+38344626433

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  4x4


Shpërndaje:

Veturat e fundit