Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 264 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 17:36:58

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
5000 cm³ 0 002 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touareg

VW Touareg 5.0 TDI
I prodhuar ne dhjetor 2004
Regjistrim 1 vit
Full ekstra
I sapo servisuar ne gjendje perfekte

Nuk eshte hipotek dhe nuk ka denime


Shpërndaje:

Veturat e fundit