Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1638 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/11/2019 12:26

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet vetura Audi A3, 1.6 TDI

Shitet vetura Audi A3, 1.6 TDI, viti i prodhimit 2010. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer si brenda ashtu edhe jasht, me liber servisi dhe me kontrolla te rregullta. Posedon Klimatronik, Senzora para e mbrapa, Tempomat, Navigacion, ABS, SRS, ESP, Start-Stop system etj.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit