Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 423 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/09/2019 11:40

6,400 EUR

(Çmimi)


6,400 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 218 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Octavia

Shitet Skoda Octavia. Vetura eshte e mirmbajtur shumë mirë . Posedon 2 par goma të veres dhe të dimrit . Vetura eshte pa dogane . Qmimi i diskutushem.


Shpërndaje:

Veturat e fundit