Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 866 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2019 20:37

3,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Kasi

  • Prishtinë
  • 044701107

Peugeot 207 1.4HDI

Shes Peugeot 207 1.4HDI ne gjendje tmire teknike-optike
i servisuar dhe rrypin e ndrrum

+38344701107


Shpërndaje:

Veturat e fundit