Vetura në shitje BMW 325

Kjo veture ka pasur 209 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/10/2019 09:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 2 999 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 325d

Bmw 325d 3.0d viti 2007 automatik vetura posedon butona ne timon karrikat me nxemje senzor parkingu para dhe mas klim navi dvd tempomat goma te reja dimri esht rks deri me 20.01.2020 per me shum info +38344799710


Shpërndaje:

Veturat e fundit