Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 500 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/09/2019 15:27

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 2011

VW TIGUAN 2011
2.0 TDI AUTOMATIK
4X4
SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
PARK PILOT
AUTO HOLD
SPORT&STYLE ETJ...
PER ME SHUME INFORMATA KONTAKTONI NE NR
044 80 80 09

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit