Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 138 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:32

6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 216 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FORD FOCUS 1.8 TDCI

FORD FOCUS 1.8 TDCI
Viti i prodhimit:16/06/2009
216.000 km te GARANTUME

Ne gjendje shume te mire dhe me shume opsione .
E pershtatshme per cdo person,vozitje rehate dhe shume komode.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

� ME DOGAN E HOMOLOGIM TE PAGUAR Kontaktoni per me shum informacion � +38345602836 � +38344828753
Mund te na Vizitoni ne BIBAJ MAGJISTRALJA FERIZAJ - GJILAN
Tek Auto Sallon ANESI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit