Vetura në shitje Peugeot 407

Kjo veture ka pasur 926 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:28:35

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 199 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 407 - Hdi

Shitet Peugeot 407 viti 11/2009 Modeli "FaceLift" Motorri 1.6 Hdi (80KW-110PS), 199.000km, i ardhun nga Franca i doganuar RKS, Servisin e perfundum (Vaj-Filtera) 05/12/2019, Fellne nr:17 me Goma te reja te Dimrit m&s, ne gjendje shume te mire.
-QMIMI 6500€
-Tel: 045/631-095
-VIBER: +38345631095
INFO: ( 10:00 - 20:00 )

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit