Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 298 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2019 07:36

4,400 EUR

(Çmimi)


4,600 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 255 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES 220 CDI

⚙MERCEDES C CLAS 220 CDI AVANTGARDE !
⚙VITI 2002 KM :255xxx RKS : 5 MUJ
📞🔔 049160886
⚙POSEDON ARBG CENTRALL ESP
⚙TEMPOMAT KARRIGAT LEVIZE ME RRYM
⚙XENZOR SHIJU FELLGA TE AVANTGARDIT
⚙GOMA TE MIRA EXTREM I RUAJTUR
⚙SI JASHT ASHTU DHE BRENDA

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit