Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 134 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/09/2019 19:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 73 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Auto ch

  • Prishtinë
  • +38344207526

I shitur

Shitet dhe nderrohet
Citroen C3
1.4 Benzin,gaz fabrikisht
KM 72000 me liber te servisit
Gjendje shum te mir
Prishtin informata
Facebook Auto Ch vetura nga zvicrra
Tel +383(044)207526


Shpërndaje:

Veturat e fundit