Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 186 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 11:15

6,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf V

Shes golf V 1.4 TSI 122ps i ardhur nga gjermania i sapo doganuar rexhistrimi par ne rks.
Vetura posedon goma te rea me alufellne,panoram,tempomat,6shpejtsi,aux,vetura ka liber servisi,2 qelsa 160.000 tkaluara per km garantoj,perkthimi behet menjher.
Nuk eshte hipotek.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit