Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 74 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 11:14

5,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
14000 cm³ 122 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 207

Peugeot 207 1.4B 2009 i sapo doganuar para 1 muaji posedon 2 qelsa liber servisi goma te rea 2019 klim aux mbyllje qendrore vetura ka 120.000 tkaluara per km garantoj mundet te verifikohet ne servis te autorizuar vetura eshte shum e ruajtne si brenda dhe jasht. Perkthimi behet menjher nuk eshte hipotek.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Bluetooth

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit