Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 84 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 11:15

4,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 129 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 206

Peugeot 206+ 1.4B vetura posedon liber servisi 2 qelsa e ardhur nga gjermania e doganuar ne muajin gusht per km garantoj vetura posedon klim .perkthimi behet menjher hipotek nuk eshte.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit