Vetura në shitje Renault Twingo

Kjo veture ka pasur 83 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:32

5,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 113 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009

Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS
Viti i prodhimit 11/08/2009
113.000km te GARANTUARA
Ne gjendje shume te mire

Veture me mirmbajtje te lire dhe shume ekonomike.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj Magjistralja Ferizaj - Gjilan Auto Sallon ANESI
I DOGANUAR I REXHISTRUAR NE RKS PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Per te gjitha makinat ne sallonin tone shkruani "ANESI AUTOSALLON" ne katrorin kerkues

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit