Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 387 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/11/2019 21:22

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat 1.9 TDi Automatik

Të interesuarit rreth qmimit dhe mundësisë së ndrrimit kontaktoni ☎️044 963 705
VW Passat 1.9 Automatik Tiptronik 96 KW 131 PS Viti i prodhimit 09/2003 Klimatronik Navigacion Ulse nxemje Tempomat Bordcomputer Dritare elektronike Pasqyre elektronike Larse Dritave I doganuar deri 12/2019 Rrypi dhembzore vaji i menjaqit te sapo ndrruara I gatshem per cfardo kontrolle ne servis te Autorizuar


Shpërndaje:

Veturat e fundit