Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 286 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/09/2019 11:21

5,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen golf 5 Plus

SHES GOLF 5 plus 1.9 TDI 77 KW
VITI 2006
I POSA REGJISTRUAR DERI GUSHT 2020.
KLIMA TRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG
GJAMA ELEKTRONIKE RADIO/SD card
VETURA POSEDON 270 000 km te garantuara
VETURA OSHT EKSTRA NE GJENDJE TE MIRE KA SHPENZIME MINIMALE
RRYPI DHEMBEZOR I SERVISUAR SI DHE TE GJITHA SERVISET TJERA TE KRYERA
TEL 044 143 062 VIBER 00383 44 143-062


Shpërndaje:

Veturat e fundit