Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 286 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 14:49

5,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
17000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra

Shes Opel Astra GTC 1.7 vetura eshte e ardhur nga gjermania dhe eshte doganuar ne miajin gusht vetura eshte full ekstra dhe shum e ruajtur si brenda edhe jasht posedon aux bord compjuter tempomat 6 shpejtsi senzor para mbrapa senzor shiut drita me llup xenon,drita levizese vetura posedon goma te rea me alufellne vetura ka librin e servisit te gjitha serviset i ka te kryera posedon 2 qelsa. Perkthimi beht menjehr nuk eshte hipotek.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit