Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 695 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/09/2019 00:02

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf Sportsvan Highline - Automatik

Golf Sportsvan
; 81kW 110ps
; Modeli highline
; Automatik
; Interieri lled
; Start-stop system
; Parking assist system
; Navigation system
; Tempomat
; Pasqyre elektronike me nxemje
; Fellne r17 me goma te reja
; 170000 km
; Vetura ka te perfunduar doganen dhe homologimin
Garantojme per kilometra te vetures.


Shpërndaje:

Veturat e fundit