Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 135 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:31

5,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 91 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX 2009

Opel corsa 1.3 Cdti 75ps ecoFLEX Essentia Viti 30/12/2009 91.000 km të garantume Ne gjendje shume te mire Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos . Hapat e aplikimit ; 1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj 2. Nje dokument identifikimi 3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit . Apliko : www.mogo-kos.com ose ne tel 0800 666 77 Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836 BIBAJ Maxhistralja FERIZAJ -GJILAN Auto Sallon ANESI I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷 Per te gjitha makinat ne sallonin tone shkruani "Auto Sallon Anesi" ne katrorin kerkues

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit