Vetura në shitje Renault Twingo

Kjo veture ka pasur 60 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:31

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 73 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENAULT TWINGO 1.5 DCI Viti: 2013

Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti i prodhimit 11/10/2013 73.000km te GARANTUME Ne gjendje shume te mire si mbrenda ashtu edhe jashte. Veture e lire ne mirembajtje dhe shume ekonomik. Vetura ideale per te rinj /te reja ose per shofer te rinj qe sapo kane marre lejen e vozitjes. Nese jeni te interesuar ,thirrni ne tel ose ejani ta vizitoni dhe provoni. Shume komode dhe e pershtatshme per vozitje. Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos . Hapat e aplikimit ; 1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj 2. Nje dokument identifikimi 3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit . Apliko : www.mogo-kos.com ose ne tel 0800 666 77 Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836 Mund te n’a vizitoni ne Bibaj Maxhistralja Ferizaj - Gjilan Auto Sallon ANESI I DOGANUAR + Homologim PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit