Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 330 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 13:55

12,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 208 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw x3 Xdrive

Shitet BMW X3 2.0 Diesel 20Dxdrive 207000Km pa dogane i ardhur nga Zvicra me gjendje perfekte,viti 2010,Pa dogane automatik/tipronik 8shpejtsi drita me llupa/robot me leda me assistence rrugore,drita te mjegulles karrika me nxemje para dhe mbrapa,senzora parkingu navigacion ndjekje te vetures senzora shiu fellne goma te reja pulla ne vollon aux bluetooth dvd dhezje automatike start/stop serviset te gjitha te kryera ne Zvicer,kontakt 045 404 030 viber/whatssapp +38345404030


Shpërndaje:

Veturat e fundit