Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 2495 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 18:24:45

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

TIGUAN Sport & Style DSG ne shitje, super gjendje!

Gjendje perfekte, pronari i pare ne Kosove qe tri vite e gjysme, versioni me i avancuar i Tiguanit. Automatik, senzora mbrapa + kamere, panorame, bixenon, navigacion, ulese te lekures me nxemje + rregullim automatik, tempomat, xhama kolor fabrikisht (te shkruar ne libreze), librin e servisit me te gjitha serviset (rrypi dhembezor + vaji i nderruesit te nderruara me 180.000, vaji filterat e motorit te kryera me 200.000 km), hallogenka, dy celesa, 207.000 km te garantuara).

I gatshem per kontroll teknik edhe optik ne secilin servis te autorizuar

+38349/196-287

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit