Vetura në shitje Piaggio APE

Kjo veture ka pasur 75 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 13:55

1,700 EUR
1,650 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Motor 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
125 cm³ 38 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SKUTER 125 X8PIAGGIO 2007

SHITET MOTORI PIAGGIO 125 X8 2007
I ARDHURE NGA FRANCA ME DOGANE TE PAGUNE
KM=38.488

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Bluetooth

  •  Alarm

  •  Matt

  •  Fellne

  •  Kompjuter

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit